Haber

10. Eker Koşusu için geri sayım

BURSA (İGFA) – Profesyonel koşuculardan kurumsal takımlara, yeni başlayanlardan çocuklara kadar farklı profillerden geniş bir katılımcı kitlesinin buluştuğu Eker I Run’da 10. yıl heyecanı yaşanıyor. Spor, eğlence ve hayırseverliğin bir arada sunulduğu farklı bir organizasyon olan Eker I Run’ın 10’uncusu, 1 Ekim Pazar günü Bursa Eker Meydan’da gerçekleştirilecek. Türkiye ve diğer ülkelerden koşucuların yarışacağı etkinliğe rekor sayıda katılımcının katılması bekleniyor.

10. Eker I Run’ın kayıt işlemleri devam ederken, etkinliğin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan Eker’in ayranları da yenilenen ambalaj tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Eker I Run’ı organize eden Eker Süt İşleri, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ürünlerinin ambalajlarını etkinliğin tanıtımı için kullanıyor. Litre, tombul ve cam ayran paketleri; “Koşuyoruz” başlığıyla tasarladığı görsellerle donatan Eker, marketleri ziyaret eden tüketicileri etkinlik hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyor.

2014 yılından bu yana düzenlenen Eker I Koşusu, 10. yıl heyecanı ve Cumhuriyetin 100. yıl coşkusu ile bir kez daha yola çıkıyor. Hayatın farklı renklerini Cumhuriyet değerleri ile bir arada barındırmayı hedefleyen 10. Eker I Koşusu kapsamında; 42K Maraton, 15K, 5K yarışlarının yanı sıra Küçük Adım Koşusu ve Paten Yarışı da yapılacak. Sivil toplum kuruluşlarına destek amacıyla Adım Adım işbirliğiyle Eker I Run’da ayrıca Yardım Koşusu da düzenlenecek.

Koşu severler, https://www.ekerkosu.com/ adresini ziyaret ederek 10. Eker I Run’a kayıt yaptırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu