Haber
Beşiktaş hazırlık maçını kazandı
![](https://didim-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/besiktas-hazirlik-macini-kazandi-2bxr94LP.webp)
Beşiktaş, Süper Lig’de hazırlık maçında Eyüpspor’u 3-2 mağlup etti.
Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından liglere verilen orta sahada çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılar, SporToto, hazırlık maçında 1. Lig ekiplerinden Eyüpspor ile karşı karşıya geldi.
Nevzat Demir Tesisleri’nde oynanan mücadelede rakibini 3-2 mağlup eden siyah beyazlıların golleri ise; 43’te Aboubakar, 47’de Onur Bulut ve 56’da penaltıdan Maxim. Eyüpspor’un golleri 20. dakikada Mustafa Pektemek ve 84. dakikada Olivier Thill’den geldi.
Siyah-beyazlılar, Antalyaspor maçının hazırlıklarına yarın saat 12.00’de yapacakları antrenmanla devam edecek.